Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
X
Úvod    Služby    Kamenné obklady a dlažby

Kamenné obklady a dlažby

Kamenné obklady a dlažby

Kámen v interiéru či exteriéru vždy dodává místu na výjimečnosti a exklusivitě. Kámen je materiálem, který v lidech vzbuzuje pocit luxusu, což je dáno především zkušeností ze staveb, jako jsou zámky či chrámy. V nich byl kámen vždy hojně využíván a nalézáme zde takové prvky, jako je mramorová dlažba a obklady z dalších luxusních kamenů.

Zámeckou atmosféru si však můžete vytvořit i u sebe doma, pokud se rozhodnete pro kamenné obklady a dlažby. Ty v sobě snoubí celou řadu výhod, jako je odolnost, snadná údržba, univerzální použití v tradičních i moderních interiérech a široká paleta nabízených druhů kamene a jeho zbarvení.

Vybírat můžete z různých tvarů (kamenné desky, štípaný kámen a další), barev a povrchových úprav. Pro realizaci dlažeb, ať už do interiéru či exteriéru, doporučujeme zejména žuly. Díky neporéznímu povrchu se kamenná dlažba dobře udržuje, je odolná a disponuje širokou barevností. V případě zájmu vám celý projekt rádi zrealizujeme.

Ukázka žulových desek
Ukázka mramorových desek

Kontaktujte nás

Pošlete nám dotaz, poptávku.

jmeno
email
telefon
zprava

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz.

Aktuálně

Kontakty

adresa

Pražská tř. 2850/66
370 04 České Budějovice

doba
Po - Čt 7:00 - 10:30 11:00 - 16:30
7:00 - 10:30 11:00 - 15:30

 

kamenictví

kamenická výroba

pomníky a hroby

oprava hrobů

sekání a zlacení písma, přípisy, písmo na sklo

údržba a čištění pomníků, hrobů

parapety

kuchyňské a koupelnové desky

stoly

schody

okrasné kameny

obklady krbů

grilovací kameny

obklady a dlažby

stavební práce

zakázková výroba

polotovary a komplety pro kameníky