Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
X
Úvod    Služby    Stavební práce

Stavební práce

Stavební práce

Kámen se ve stavebnictví používal již ve starověku a jinak tomu není ani dnes. I přesto, že nás od dob prvních kamenných staveb dělí několik tisíc let a mnoho nových technologií, kámen stále představuje základní materiál v oblasti stavebního průmyslu. Je to dáno především jeho pevností, odolností a také estetickou stránkou.

Kámen je tak i dnes součástí projektů, jako jsou protipovodňové stěny, mostní pilířeopěry, kamenem se obkládají fasády domů, je pokládán coby venkovní i vnitřní dlažba a obklady a slouží také jako obrubník u našich cest, jejichž základem jsou často žulové kostky.

Kámen je nesmrtelný, což dokazují i starověké chrámy, stojící nehnutě po tisíce let na místech, kde byly vybudovány. Pokud chcete, aby byla vaše stavba stejně odolná, rozhodně volte pro stavební práce kámen. Kamenictví v Českých Budějovicích ví, jak na to.

Jsme schopni kompletně realizovat váš projekt. Dodáme potřebný materiál jako jsou kamenné drtě, stavební kámen, obklady, dlažby apod. Následně zrealizujeme pokládku / instalaci a případně zajistíme i odvoz starého materiálu.

Dodávky polotovarů a kompletů

Spolupracujeme také s kameníky a dodáváme jim polotovary a komplety. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Pošlete nám dotaz, poptávku.

jmeno
email
telefon
zprava

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz.

Aktuálně

Kontakty

adresa

Pražská tř. 2850/66
370 04 České Budějovice

doba
Po - Čt 7:00 - 10:30 11:00 - 16:30
7:00 - 10:30 11:00 - 15:30

 

kamenictví

kamenická výroba

pomníky a hroby

oprava hrobů

sekání a zlacení písma, přípisy, písmo na sklo

údržba a čištění pomníků, hrobů

parapety

kuchyňské a koupelnové desky

stoly

schody

okrasné kameny

obklady krbů

grilovací kameny

obklady a dlažby

stavební práce

zakázková výroba

polotovary a komplety pro kameníky